Jak oszukać wykrywacz kłamstw!

Jedyny taki poradnik.

49,00 199,00 złotych dzięki którym odzyskasz pewność siebie i spokojny sen.

KUP TERAZ!

Boisz się badań WARIOGRAFEM ?

Napewno! Boją się nie tylko osoby winne ale również osoby niewinne. Rocznie tysiące osób w Polsce jest badanych wariografem. Powody są bardzo różne począwszy od rekrutacji do pracy poprzez badania lojalnościowe, sprawdzające a skończywszy na prywatnych badaniach żon i mężów. Dla tysięcy ludzi badanie wariografem oznacza być albo nie być. Setki małżeństw rozpadło się przez wariograf, setki ludzi straciło prace i setki ludzi nie dostało się do wymarzonej pracy ponieważ wariograf nazywany wykrywaczem kłamstw wskazał na nich jako na osoby kłamiące. Poradnik ten powstał własnie dla tych wszystkich, którzy będą badani wariografem i chcą się dowiedzieć jak pomyślnie przejść przez wariograf.

O CZYM SIĘ NIE MÓWI PUBLICZNIE ?

Tajemnica środowiska ekspertów w dziedzinie wariografi jest fakt iż ekspert może w dowolny sposób manipulować badaniami w zależności od swojej subiektywnej oceny osoby badanej. Dla każdego eksperta nie jest problemem pokierować w taki sposób badaniem, aby wynik badań był zgodny z jego oczekiwaniami. Dzięki naszemu poradnikowi dowiesz się w jaki sposób zapobiec manipulacji wynikami przez eksperta i uzyskać jednoznaczny wynik świadczący na twoją korzyść

CZY MOŻNA OSZUKAĆ WARIOGRAF ?

Oczywiście, że można oszukać wariograf. Sami eksperci przyznają, że można to zrobić. Twierdzą jednak, że potrzebny jest do tego specjalistyczny trening - co wcale nie jest prawdą. Powstało wiele mitów powielanych w internecie dotyczących tego jak oszukać wariograf. Przykładowa szpilka w bucie to najczęściej opisywana metoda. Ale co się stanie jak ekspert każe ci zdjąć buty i znajdzie szpilkę - JESTEŚ SPALONY! Zapomnij o tych wszystkich naiwnych radach opisywanych przez laikow w dziedzinie wariografi. Są one najlepszym sposobem na to, aby uznać ciebie za osobę kłamiącą. Jedynym sposobem, aby przejść pomyślnie przez wariograf jest znajomość zasad badań wariograficznych oraz odpowiednia wiedza w jaki sposób i w jakich momentach manipulować swoimi reakcjami psychofizjologicznymi. Nasz poradnik opisuje krok po kroku co należy robić i w którym momencie, aby przejść pomyślnie badanie wariografem. Poradnik Antywariograf.pl został napisany przez eksperta wariografii co daje gwarancję, że rady w nim zawarte są skuteczne i dają gwarancję sukcesu. Po przeczytaniu i zastosowaniu się do rad zawartych w poradniku będziesz w stanie przejść każde badanie wariografem w pomyślny dla ciebie sposób.

CZEGO DOWIEM SIĘ Z PORADNIKA ANTYWARIOGRAF.PL

Poradnik Antywariograf.pl to wiedza ekspercka napisana w przystępny i zrozumiały dla wszystkich sposób. Dowiesz się z niego miedzy innymi:

 • Jakie są rodzaje testów wariograficznych
 • Co to jest test stymulacyjny i test właściwy
 • Na czym polega manipulacja badanym w teście stymulacyjnym
 • O co będzie pytał ekspert w wywiadzie przedtestowym
 • Jakich pytań należy się spodziewać w testach
 • Jak odróżnić pytania krytyczne od kontrolnych i obojętnych
 • Które pytania są oceniane, a które nie mają żadnego znaczenia
 • Co to jest test TES, YES TEST, CQT, CIT, RI, SAT
 • Jakie są rodzaje manipulacji wynikami testów
 • Jak manipulować reakcjami kardio, galwanicznymi i oddechem aby nie wzbudzić podejrzeń eksperta
 • Jak manipulować wynikami aby uzyskać pomyślny wynik
 • Jakich trików używają eksperci
 • W jaki sposób ekspert manipuluje osobą badaną
 • Jak według eksperta zachowuje się osoba winna i niewinna
 • Czego należy unikać w trakcie badań i jak się zachowywać
 • Jak przygotować się do testu, aby przejść go pomyślnie
 • Jak zrobić dobre wrażenie na ekspercie, aby uznał nas za osobę szczerą

To tylko niektóre przykładowe zagadnienia omówione w poradniku. Podsumowując Antywariograf.pl to przewodnik, który prowadzi czytelnika krok po kroku przez badania wariograficzne oraz uczy skutecznych i bezpiecznych metod manipulacji wariografem umożliwiających uzyskanie pomyślnego dla osoby badanej wyniku.

CZY POZWOLISZ ABY WARIOGRAF ZNISZCZYŁ TWOJĄ I TWOJEJ RODZINY PRZYSZŁOŚĆ

Nie dopuść do tego! Antywariograf.pl zakończy definitywnie twoje obawy o wynik badań wariograficznych. Spraw aby te badania były bronią w twoim ręku a nie w ręku pracodawcy lub partnera. Koniec ze strachem i nie przespanymi, bardzo często przepłakanymi nocami. Zamów już teraz dostęp do pełnej wersji poradnika Antywariograf.pl i zakończ raz na zawsze obawy o przyszłość twoją i twojej rodziny.

TYLKO TERAZ DOSTĘP DO PEŁNEJ WERSJI PORADNIKA ANTYWARIOGRAF.PL ZA JEDYNE

49,00 199,00 złotych dzięki którym odzyskasz pewność siebie i spokojny sen.

KUP TERAZ!

WYNIKI GWARANTOWANE LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Jesteśmy pewni tego, ze dzięki nam przejdziesz pomyślnie przez badanie dlatego dajemy ci gwarancję sukcesu. Jeśli podczas badań ekspert stwierdzi, że kłamałeś to prześlij nam poligramy wraz z pytaniami i wszystkimi informacjami odnośnie badań a my zwrócimy ci całość pieniędzy. Regulamin